SIA ĢEOMETRS

Kas ir sīkdatne (jeb angļu valodā “cookies”)?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā un ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu ierīcē, kad Jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājaslapu vai uz citu mājaslapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestatījumus vai uzlabot lietošanas pieredzi. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī, kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Mūsu tīmekļa vietnē (t.sk. http://geometrs.lv) tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes:

  • sīkdatnes, kuras glabā anonīmus datus par lietotāja iepriekšējiem interneta vietnes apmeklējumiem, interneta vietnes lietojuma paradumiem (piemēram, nākamreiz, kad apmeklēsiet “Ģeometrs” mājaslapu, pārlūkprogramma atcerēsies izvēlēto valodu vai to, ka jau esat informēts un piekrītat sīkdatņu izmantošanai).
  • Google Inc izveidotās programmas Google Analytics veidotās sīkdatnes. Google Analytics sīkdatņu izmantošanas mērķis ir vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem varat iepazīties šeit.
NosaukumsPiegādātājsPielietojumsUzglabāšanas termiņš
_gaGoogle AnalyticsApmeklētāju nošķiršanai2 gadi
_gidGoogle AnalyticsApmeklētāju nošķiršanai24 stundas
_gatGoogle AnalyticsPieprasījumu ierobežošanai1 minūte

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. To iespējams izdarīt ar visām sīkdatnēm, kas ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana ierīcē. Taču tādā gadījumā Jums, iespējams, manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Ja Jūs vēlaties, lai mēs neiegūtu informāciju par Jūsu aktivitātēm mūsu tīmekļa vietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-onpapildrīks.